Equip

Tenim l’experiència i la dedicació d’un gran equip de professionals que afronten els nous reptes de l’educació amb il·lusió,
tot adaptant-se a les noves necessitats per oferir una educació de qualitat.

Així som

La formació continuada, el treball en equip, les noves metodologies didàctiques i la participació activa en els avenços educatius són determinants del nostre estil propi. Els nostres docents són clau en el nostre projecte educatiu perquè, a més de la seva professionalitat i implicació, són veritables models i transmissors de valors.

Hem integrat a les nostres aules, des de les primeres edats, diversos projectes d’habilitats socials i emocionals, intel·ligències múltiples, creativitat, aprenentatge cooperatiu... amb l’objectiu que els alumnes tinguin una participació més activa i adaptar-nos al seu ritme d’aprenentatge.

Els nostres valors:

• Interès per cada persona i per la seva formació a través de l’estimació, el respecte i la solidaritat.

• La integritat personal amb autonomia, l’ús responsable de la llibertat i la voluntat de millora contínua.

• El treball ben fet amb iniciativa, esforç, obertura als altres i esperit de servei gràcies a la sinceritat, la lleialtat i la humilitat.

• Un clima d’optimisme, confiança i col·laboració.

Equip directiu
  • Juanjo Ferrando
    Director General S'embat
    jjferrando@llaut.org
  • Carlos Beltrán
    Director espai Llaüt
    cbeltran@llaut.org
  • Tuni Feliu
    Directora espai Aixa
    tfeliu@aixa-net.org
  • Betons Ramis Vellibre
    Sotsdirectora Docent espai Aixa
    iramis@aixa-net.org
  • Luis Turell Coll
    Sotsdirector de Formació espai Llaüt
    lturell@llaut.org
  • Vicente Franch Meneu
    Sotsdirector Docent espai Llaüt
    vfranch@llaut.org
  • Vicky Ferrer Coll
    Sotsdirectora de Famílies espai Aixa
    vferrer@aixa-net.org
  • Brígida Oliver Ferrer
    Admissions
    boliver@aixa-net.org
Llar
  • Marina Llull
    P0
    mllul@aixa-net.org
  • Milly Suárez Aular
    P1
    msuarez@aixa-net.org
  • Jennie Galicia González
    P2-A
    jgalicia@aixa-net.org
  • Laura Cifre Amigo
    P2-B
    lcifre@aixa-net.org
  • Marina Cavaller Soler
    PT
    mcavaller@aixa-net.org
  • Mercè Garcia Riera
    Becària
Infantil
  • Tonia Morell Oliver
    P3-A
    tmorell@aixa-net.org
  • Joana Pol Cabanellas
    P3-B
    jpol1@aixa-net.org
  • Aleixandra Sanchis Soriano
    P4-A
    asanchis@aixa-net.org
  • María Sánchez del Campo Sanfeliciano
    P4-B
    msanchez@aixa-net.org
  • Luisa García-Faria Alorda
    P5-A
    lgarcia@aixa-net.org
  • Hebe Alfano Etfimio
    P5-B
    halfano@aixa-net.org
  • Malena Carbonell García
    PT
    mcarbonell@aixa-net.org
  • Cristina Albertí Moya
    PT
    calberti@aixa-net.org
  • Marga Amer Torrens
    PT
    mamer@aixa-net.org
  • Helena Vives Ramón
    Professora de música
    hvives@aixa-net.org
Primària
  • Helena Vives Ramón
    Professora de Música
    hvives@aixa-net.org
  • Isabel García Manglano
    5è EPRI
    igarcia@aixa-net.org
  • Mónica García Alzamora
    mgarcia1@aixa-net.org
  • Cristina Luque
    PT
    cluque@aixa-net.org
  • Sonia Campos Muñoz
    1er EPRI
    scampos@aixa-net.org
  • Laura Amengual Reviriego
    1er EPRI
    lamengual@aixa-net.org
  • Toni Moreno
    1er EPRI
    amoreno@llaut.org
  • Cati Salas Rosselló
    2n EPRI
    csalas@aixa-net.org
  • Pedro Galmés
    2n EPRI
    pgalmes@llaut.org
  • Elena Gilet Sancenón
    3er EPRI
    egilet@aixa-net.org
  • Ignacio Polo
    3er EPRI
    ipolo@llaut.org
  • Andrea Fernández Cerdán
    4t EPRI-A
    afernandez3@aixa-net.org
  • Mayte Dassoy Mut
    4t EPRI-B
    mdassoy@aixa-net.org
  • Pere Llull
    4t EPRI
    pllull@llaut.org
  • Sebastián Llompart Llompart
    5è EPRI
    sllompart@llaut.org
  • Fátima Salvá Lezáun
    6è EPRI
    fsalva@aixa-net.org
  • Ramón Ripollés
    6è EPRI
    rripolles@llaut.org
  • Lilian Pérez Roininen
    lperez@aixa-net.org
  • Xisco Puig
    xpuig@llaut.org
  • José Cervera
    jcervera@llaut.org
  • Joan Miquel Crespí
    PT
    jcrespi@llaut.org
  • Llorenç Salas
    ATE
    lsalas@llaut.org
Secundària
  • Mª Victoria Pérez-Rubio Villalobos
    1er ESO
    mperez_rubio@aixa-net.org
  • Sergio Rico
    1er ESO
    srico@llaut.org
  • Lourdes Báez Gil
    2n ESO
    lbaez@aixa-net.org
  • Llorenç Rosselló
    2n ESO
    lrossello@llaut-org
  • Andrea Castaño Tarrago
    3er ESO
    acastano1@aixa-net.org
  • Javier Polo
    3er ESO
    jpolo@llaut.org
  • Margarita Puigserver Gamundi
    4t ESO
    mpuigserver@aixa-net.org
  • Miquel Manresa
    4t ESO
    mmanresa@llaut.org
  • Jordi Guardiola
    jguardiola@llaut.org
  • Antonio Cañellas
    acanyellas@llaut-org
  • Pau Marimón
    pmarimon@llaut-org
  • Carlos Ruiz
    cruiz@llaut-org
  • Vicente Bausà
    vbausa@llaut-org
  • Mª de los Ángeles Cifuentes Taberner
    mcifuentes@aixa-net.org
  • María Company Monroig
    mcompany@aixa-net.org
  • Ángela Guerrero García
    aguerrero@aixa-net.org
Batxillerat
  • Sabine Pimpels
    spimpels@aixa-net.org
  • Fanny Ribot
    fribot@aixa-net.org
  • Xisca Sbert Roig
    fsbert@aixa-net.org
  • Isabel Socías
    isocias@aixa-net.org
  • Cristina Oyonarte
    1er BATX
    coyonarte@aixa-net.org
  • Nacho Barcia
    1er BATX
    nbarcia@llaut.org
  • Ana Zaragoza
    2n BATX
    azaragoza@aixa-net.org
  • Joan Miquel Llabrés
    2n BATX
    jmllabres@llaut.org
  • Juanjo Ferrando
    jjferrando@llaut.org
  • Tuni Feliu Gutiérrez
    tfeliu@aixa-net.org
  • Betons Ramis Vellibre
    iramis@aixa-net.org
Orientació
  • Rainier Boshoff
    Orientació
    rboshoff@llaut.org
  • Mayte Dassoy Mut
    Orientació
    mdassoy@aixa-net.org
Capellania
  • Don Rafael Roca
    Capellà
    rroca@llaut.org
  • Don Fernando Uriol
    Capellà
Secretaría i Administració
  • Raquel Heredero del Valle
    Secretaría Aixa
    rheredero@aixa-net.org
  • Lola Gómez Martínez
    Secretaría Aixa
    lgomez@aixa-net.org
  • Mateu Escarrer
    Secretaría Llaüt
    mescarrer@llaut.org
  • Vicky Ferrer Coll
    Comunicació
    vferrercomunicacion@llaut.org
Serveis
  • María Mercedes Santos Calleja
    Gobernanta
    msantos@aixa-net.org
  • Germán Castaño
    Manteniment
  • Miquel Escales
    Auxiliar de manteniment