Dona suport a l'escola amb Amazon

Participa a la campaña Un clic per al cole amb les teves compres.

Aixa-Llaüt participa a la iniciativa Un clic per a l'escola 2022-2023 amb l'objectiu d'acumular un crèdit virtual que canviarem per material escolar per als nostres alumnes. Per això, necessitam la vostra ajuda.

És molt fàcil i no costa res. Només us heu de registrar a www.unclicparaelcole.es i seleccionar el nostre centre educatiu: AIXA LLAÜT

A partir d'aquí, rebrem tots els beneficis de les compres que faceu a www.amazon.es.

3 senzills passos per registrar-se:

1. Entrar a www.unclicparaelcole.es

2. Seleccionar el nostre centre educatiu: AIXA-LLAÜT

3. Comprar normalment a www.amazon.es i el centre acumularà el crèdit virtual

Comptam amb voltros per ajudar-nos. Us convidam també a compartir la iniciativa i convidar els vostres amics i familiars. En cursos anteriors hem pogut adquirir material esportiu, juguetes per a Infantil, cromebooks, etc.

La iniciativa és valida del 26 de setembre 2022 al 26 de gener 2023.

Sense categoria
Noticia